stolzova
Rubriky
 Autor - životopis
 Bibliografie
 Copywritting
 Marketing
 Nabídka pro knihovny
 Nabídka pro muzea
 Nabídka pro školy
 Nabídka pro veřejnost
 Pedagogika

Historie webu
Historie webu Stolzová

Stolzová informuje o dalším kulatém stole
Vydáno dne 15. 02. 2004 (2351 přečtení)

Kulatý stůl na téma: Umíme hodnotit výstupy školních vzdělávacích programů? proběhne ve čtvrtek 19. února 2004 od 10.00 hod. v aule Základní školy Vodičkova 22 na Praze 1.

Na kulatém stole vystoupí prof. Karel Rýdl z Pedagogické fakulty UK Praha s příspěvkem: "Jak by měl vypadat systém evaluace a sebeevaluace školy?", ústřední školní inspektorka Ing. Marie Kalábová ve svém příspěvku sdělí představu České školní inspekce o tom, jak bude hodnotit školní vzdělávací programy, a RNDr. Jana Straková ze sdružení AISIS, takto šéfredaktorka časopisu Moderní vyučování a někdejší dlouholetá pracovnice Ústavu pro informace ve vzdělávání v oblasti mezinárodních výzkumů, přednese příspěvek na téma "Možnosti a rizika hodnocení výstupů (kompetencí)?" Kulatý stůl bude tradičně moderovat Ing. Jan Koucký.

Vzhledem k tomu, že kulatý stůl se koná v dopoledních hodinách, tedy v době, kdy se na něj většina učitelů spolehlivě nemůže dostavit, neboť učí, Stolzová přinese informaci o jeho průběhu a výběr nejzajímavějších okamžiků diksuse.


red


( Celý článek! | Autor: Petr Kukal | | poslat e-mailem | vytisknout )

Vyhledávání© Petr Kukal, 2004