stolzova
Rubriky
 Autor - životopis
 Bibliografie
 Copywritting
 Marketing
 Nabídka pro knihovny
 Nabídka pro muzea
 Nabídka pro školy
 Nabídka pro veřejnost
 Pedagogika

Historie webu
Historie webu Stolzová

Stolzová rekapituluje
Vydáno dne 02. 05. 2004 (1480 přečtení)

Několik čísel o provozu webu Stolzová.

Poprvé po zhruba čtvrtroce provozu webu pro pedagogickou tradici a kontinuitu Stolzová přesáhl počet unikátních přístupů v měsíci 600. Za měsíc duben vykázaly statistiky návštěvnosti 627 jedinečných přístupů. Vzhledem k tomu, že unikátní adresa je započítána jednou denně, nevyjadřuje toto číslo celkový počet uživatelů za měsíc (řada se jich přihlásí každý den – např. já :-). Přesto je pro mne tento údaj důležitým indikátorem.

Maximální denní návštěvnosti dosáhla Stolzová 26. dubna – v tento den se přihlásilo 47 čtenářů (unikátních IP adres). Počet přečtení článku, který tento den vyšel, přitom nepřesáhl běžný průměr.

Nejvyšší čtenosti se těší článek „Stolzová se ptá neparlamentních stran na jejich názory na školství. Dnes: Národní strana“, u něhož je také nejvíce diskusních přísěvků. Nejmenší čtenost má naopak životopis Mortimera Jerome Adlera (v podstatě to chápu, zájem tohoto konzervativního pedagoga se nesoustředí na oblast základního školství).

Na Stolzovou se doposud zaregistrovalo 5 stálých čtenářů. Největší zájem vyvolala anketa o snížení hranice trestní odpovědnosti na 14 let, jíž se zúčastnilo 18 respondentů.

Upřímně děkuji všem čtenářům za zájem o tradiční pedagogiku a jejich návštěvy mého webu.

Petr Kukal

Čtěte!( Celý článek! | Autor: Petr Kukal | | poslat e-mailem | vytisknout )

Vyhledávání© Petr Kukal, 2004