stolzova
Rubriky
 Autor - životopis
 Bibliografie
 Copywritting
 Marketing
 Nabídka pro knihovny
 Nabídka pro muzea
 Nabídka pro školy
 Nabídka pro veřejnost
 Pedagogika

Historie webu
Historie webu Stolzová

Co dál se Stolzovou?
Vydáno dne 17. 06. 2011 (1596 přečtení)

Na webu Stolzová už samozřejmě byla období několika týdnů, snad i měsíců mlčení. Tohle je ale jiné, to nějak intuitivně cítím. Jedu teď v tolika různých projektech a aktivitách, že ani na výběrovou analýzu těch největších neoliberálních nonsensů v našem školství nenacházím potřebný čas. Stolzová se evidentně dostává do přelomového období. Možné scénáře dalšího vývoje jsou v zásadě tři.

Glosy místo analýz
Tím prvním je, že (alespoň dočasně) rezignuju byť na pouhou snahu o analytický pohled a místo rozborů se omezím na krátké glosy, v nichž to, co mi v českém školství vadí, alespoň pojmenuji. V pozadí takového postupu samozřejmě stojí naděje, že některá z glos vyvolá určitou odezvu ve spřátelených kruzích a potřebu připojit k ní obsáhlejší komentář. Za takové komentáře budu samozřejmě vděčný, a pokud mi je zašlete, budu je rád zveřejňovat.

Rozšíření redakce
Stolzová, to jsem v zásadě já. Nikdo jiný neměl po celých sedm let přístupová práva k redakčnímu systému. To by bylo dobré změnit, já sám už dál nemůžu. Pokud byste se chtěl někdo stát dobrovolným, neplaceným a reformátory českého školství opovrhovaným redaktorem tohoto webu, napište mi. Domluvíme se na předání přístupových hesel a základních pravidlech spolupráce. O pomoc prosím především ty, kteří sem už v minulosti přispívali a jsou nám názorově blízcí.

Stolzová zanikne
Pokud se systém krátkých glos neosvědčí (nebude mít žádnou odezvu) a nenajde se nikdo, kdo by chtěl na správě webu podporujícího hodnoty vzešlé z naší vzdělávací tradice spolupracovat, nezaplatím pro další rok za doménu a hosting - a web přirozeně zanikne. Zatím to ale ještě nechci vzdát. Kdokoli máte chuť mi jakkoli pomoci, piště mi prosím. E-mail je u každého článku, pod odkazem "Autor".

Děkuji
Petr Kukal( Celý článek! | Autor: Petr Kukal | | poslat e-mailem | vytisknout )

Vyhledávání© Petr Kukal, 2004