stolzova
Rubriky
 Autor - životopis
 Bibliografie
 Copywritting
 Marketing
 Nabídka pro knihovny
 Nabídka pro muzea
 Nabídka pro školy
 Nabídka pro veřejnost
 Pedagogika

Historie webu
Historie webu Stolzová

Historie webu Stolzová
Vydáno dne 27. 08. 2012 (3735 přečtení)

Tyto stránky byly založeny v roce 2004 s ambicí být webovým prostorem pro pedagogickou tradici a kontinuitu, kde bude komentováno dění v základním a středním školství z tradičních a důsledně konzervativních pozic, kde bude neoliberální směr ve školství podrobován kritice a kde se bude poukazovat na důsledky nesmyslných reforem.

Domnívám se neskromně, že tuto roli Stolzová plnila minimálně do roku 2010. Právě zde se jako první objevovaly články prof. Petra Piťhy, doc. Jindřicha Bečváře, některé texty prof. Stanislava Šecha a dalších akademiků, kteří ve větší či měnší míře sdíleli můj pohled na vzdělávání, vedly se zde diskuse a polemiky, Stolzová byla hojně citována v odborném tisku i na školských portálech.

Všechny texty, které tvořily obsah webu, nyní najdete v sekci Pedagogika. Zachovávám je tu jako jedno z mnoha svědectví o tom, jak se u nás v první dekádě třetího milénia vyvíjelo pedagogické myšlení. Web sám už ale v původním duchu nedokážu (především z časových důvodů) provozovat a v současné době již plní jiné funkce.( Celý článek! | Autor: Petr Kukal | | poslat e-mailem | vytisknout )

Vyhledávání© Petr Kukal, 2004